Exteriéry

Exteriéry vašho bydlení.
Dopřejte si to nejlepší.

Exteriéry

Venkovní zážitky

Dokonale zařízeným interiérem to končit nemusí. Užijte si volné chvíle na zahradě, která si s designem interiérů bude rozumět.

Exteriéry

Realizace exteriérů

Do posledního detailu dotáhneme i exteriéry. Potřebujete terasu, venkovní schodiště, vydláždit příjezdovou cestu, nebo kompletní oplocení včetně zděného plotu? Jsme tu pro vás!

Terasy a balkony

Rozšiřte obytný prostor o balkon nebo velkou terasu s pergolou či zimní zahradou. Získejte prostor pro setkávání s rodinou, přáteli nebo grilování ve dvou.

Terénní úpravy a bazény

S naší technikou se můžeme vydat i na finální úpravy terénu nebo výkopové práce k zapuštěnému bazénu. Pomůžeme vám také se založením zahrady.

Zděné ploty a oplocení

Soukromí a bezpečí jsou v dnešní době nezbytné. Poradíme si proto se zděnými ploty, vjezdovými branami i oplocením pozemku s vašimi sousedy.

Venkovní zděné krby

Není nic krásnějšího, než si zapálit oheň ve venkovním krbu – třeba v zahradní kuchyni. A my vám s vyzděním venkovního krbu pomůžeme.

Venkovní schodiště

Ať už potřebujete vybudovat schodiště do patra nebo v rámci terénních úprav na svažitém pozemku, náš tým s technikou jsou připraveni na každou výzvu.

Exteriérové osvětlení

Budiž světlo! Osvětlíme bazén, terasu, chodníčky nebo nasvětlíme vaši vilku – právě osvětlení dodá ten pravý luxusní look, který navíc nemusí být vůbec nákladný.

Výstavba

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Interiéry

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Exteriéry

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Přejít nahoru