Interiéry

Luxusní interiéry na klíč
Nová výstavba i rekonstrukce

Interiéry

Moderní i praktické

Interiér by měl být praktický. To neznamená, že nemůže být luxusní. Umíme převést vaše představy a sny do realizy.

Interiéry

Realizace interiérů na klíč

Nekončíme hrubou stavbou. Váš vysněný interiér osadíme zařizovacími předměty, položíme obklady a dlažby, omítky dotáhneme včetně všech ozdobných prvků, nainstalujeme osvětlení. A pokud budete potřebovat, pomůžeme vám i s nábytkem.

Obklady a dlažby

U nových stavb i rekonstrukcí obvykle řešíme moderní materiály, jako jsou velkoformátové obklady a dlažby, mozaiky nebo kamenické hrany.

Koupelny a sauny

Užijte si svou chvíli a relaxujte – třeba v koupelně s volně stojící vanou nebo v sauně, kterou nainstalujeme tak, aby do interiéru hravě zapadla.

Smart i eko

V realizacích počítáme s ekonomickou stránkou vytápění, nabíjením automobilů nebo chytrými funkcemi, jako jsou smart rolety nebo různé automatizace.

Omítky a traventine

Klasikou i originální povrchovou úpravou můžeme interiér dostat do jiných dimenzí. Co říkáte třeba na benátský štuk, traventine, nebo otočento?

Zařizovací předměty

Prostory vybavíme zařizovacími předměty, které společně vybereme. Průchozí sprchové kouty nebo volně stojící vany nejsou nic, co by nás mohlo překvapit.

Schodiště

Pohledový beton, klasická dlažba, dřevěné obklady, celodřevěné schody nebo podsvícení LED pásky? „Stairway to heaven“ můžete mít doma i vy.

Osvětlení

Stejně jako hezká kola dělají auto autem, tak vyladěné osvětlení vytváří ten pravý domov. Vestavěné LED ve schodech, zdech či nábytku si zamilujete.

Nábytek

S prověřenými truhláři vymyslíme konstrukční a designové řešení, které splní vše od praktičnosti a spolehlivosti po nadčasový vzhled.

Design

Nevíte si rady s designem do té míry, aby vše ladilo a dávalo koncepčně smysl? Nezoufejte, pomůžeme vám s návrhy i včetně vizualizace ve 2D či 3D.

Výstavba

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Interiéry

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Exteriéry

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Přejít nahoru