Výstavba

Výstavba luxusního bydlení.
Na klíč, dle vašich představ.

Výstavba

Od základů po střechu

Vše, na co si vzpomenete. Bagrujeme, zdíme, obkládáme a zároveň vymýšlíme kreativní řešení podle vašich představ.

Výstavba

Realizace staveb na klíč

Od grafického návrhu a pomoc s projektovou dokumentací po pomoc se stěhováním. Realizujeme kompletní výstavbu domů, ale také renovace a revitalizace stávajících nemovitostí (byty a apartmány, luxusní kanceláře). Pustíme se rádi také do částečných přestaveb – například modernizací garáží pro vaši automobilovou sbídku nebo dostavby připojené kanceláře u stávající nemovitosti.

Stavby na klíč

Kompletní řešení od návrhu až po realizaci. Garantujeme kvalitu odvedené práce, úsporu vašeho času  a efektivní investování finančních prostředků.

Zemní práce a základy

Dáme dohromady nejen základy pro stavbu domu, ale realizujeme také opěrné zdi, výkopy bazénů nebo terénní úpravy pro založení zahrady.

Moderní technologie

Poradíme s chytrou domácností, zajistíme ekonomické a bezstarostné vytápění, nebo si vezmeme do rukou kompletní zabezpečení objektu.

Luxusní krby

Nefalšované teplo domova – to můžete čekat od luxusních krbů. Zajistíme instalaci s komínem nebo připojení na výměník v rámci otopného systému.

Zateplení a fasády

Realizujeme kompletní zateplení staveb polystyrenem či vatou, a to včetně realizace fasády a instalace osvětlení, parapetrů nebo dekorativních obkladů.

Rekonstrukce

V našem hledáčku nenajdete jen novou výstavbu, baví nás samozřejmě i rekonstrukce. Dodejme prostorům nový dech – nadčasový, plný luxusu.

Výstavba

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Interiéry

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Exteriéry

Realizace zděných domů na klíč – od designu po zařizovací předměty.

Přejít nahoru